Олена Абрамович, Гордієнко Таня, Биба Марія, Гривняк Наталія. “Корпоративний журнал”

Назва журналу: ”Корпоративний журнал”
Автори: Олена Абрамович, Гордієнко Таня, Биба Марія, Гривняк Наталія

Анотація: Це корпоративний журнал Могилянської школи журналістики. У журналі можна дізнатися про історію створення школи, про особливості проектів, які діють на базі школи - магістерську програму, програму PhD,  DFJ та DMU. Які переваги мають випускники МШЖ та DFJ на ринку праці, чим відрізняється програма PhD від класичної аспірантури, яка мета новоствореного проекту DMU тощо.

4 червня 2012 @ 13:24

Аліна Сугоняко, Вікторія Хоменко, Дмитро Степанець. “Personage”

Назва журналу: “Personage”
Автори: Аліна Сугоняко, Вікторія Хоменко, Дмитро Степанець

Анотація: Журнал для успішних, винахідливих і відвертих чоловіків та жінок, який допомагає сформувати власну думку про найважливіші події в культурі, бізнесі, науці, спорті, моді та політиці. Головний ПЕРСОНАЖ - це людина, яка читає і хоче розібратися в змісті оточуючих подій. Це журнал про незвичних і трішки дивних людей, їхні пригоди та досягнення, вчинки та шаленства.

4 червня 2012 @ 13:21

Анна Коталейчук, Людмила Кушнір, Ольга Богачевська. “Виноград”

Назва журналу: ”Виноград”
Автори: Анна Коталейчук, Людмила Кушнір, Ольга Богачевська

Анотація: Журнал про вино та тих, хто його робить, для тих, хто його куштує. Актуальні матеріали про стан виноробства в Україні та за кордоном, інформація про те, що, де і з чим пити, а також трохи культурних подій для поціновувачів хорошого  вина. Журнал «Виноград» - відчуй на смак!!

4 червня 2012 @ 13:13

Індивідуальні проекти 2011

Gee Gee Magazine - Автор: Маргарита Гонтар
Ad Fontes - Автор: Іван Жежера